Aloha Cordyceps 90 tb.

Základní sloužkou tohoto doplňku je Housenice čínská. Je to léčivá houba s širokým spektrem využití. Momentálně je Housenice čínská adaptogen a je považována za léčebný prostředek s tzv. antiaging účinkem pro svou schopnost navyšovat a tvořit buněčnou energii. Je využívána při léčbě infekcí dýchacích cest(astmatu), prostředek na ochranu jater, ledvin a kardiovaskulárních nemocí, prostředek snižující hladinu cholesterolu a také jako podpůrný prostředek pro imunitní systém, při léčbě nemohoucnosti a také pro celkovou podporu organismu v rekonvalescenci, dokonce i v případě závažných a celkově oslabujících onemocnění. Tradiční čínská medicína považuje Housenici za silný podpůrný prostředek ledvin, sídla naší životní energie.


Housenice čínská se ve volné přírodě sbírá na horských lučinách při úpatí Himaláje v Tibetu a Bhútánu. V Číně je využívána asi 2000 let. Housenice byla vždy považována za jeden z nejúčinnějších léčebných prostředků, který nám poskytla sama příroda. Housenice čínská obsahuje proteiny, peptidy a všechny esenciální aminokyseliny, polysacharidy a glykoproteiny s imunostimulačním účinkem, steroly (mezi nimiž ergosterol, prekurzor vitamínu D), látky podobné nukleosidům s antivirovým účinkem, polynenasycené mastné kyseliny, vitamíny (mezi nimiž B1, B2, B12, E a K) a mnohé minerály. Jako jeden z nejúčinnějších přírodních léčebných prostředků byla Housenice čínská tradičně využívána v léčbě respiračních onemocnění a při onemocnění ledvin, při léčbě chudokrevnosti. V dnešní době je Housenice tzv. antiaging lékem a posilujícím adaptogenem, užitečným při zvyšování využitelnosti a produkce buněčné energie. Mimo jiné usnadňuje aerobní buněčný metabolismus a tím zajišťuje organismu maximální odolnost. Mnohé klinické studie prokázaly, že Housenice podporuje jaterní funkce (aktivace Kupferových buněk), harmonizuje hladiny jaterních enzymů a lipidického profilu. Housenice se používá při léčbě neplodnosti mužů i žen, impotence, častého močení, nočního pocení, závratí, zvonění v uších a únavy

Fyziologický účinek:

Výzkumní pracovníci Aloha Medicinals započali před více než pěti lety studium týkající se otázky možností pěstování. Cílem bylo zabezpečit takové laboratorní podmínky, které budou natolik podobné podmínkám růstu v samotné přírodě, že si houba uchová všechny vlastnosti, které z ní činí tak silný a účinný lék.

Biochemické testy provedené v laboratoři Integrated Biomolecule Inc. Tucson (v Arizoně) odhalily, že Housenice z laboratoří Aloha Medicinals obsahuje takovou koncentraci nukleotidů, která čtyřikrát až pětkrát převyšuje obsah aktivních účinných látek druhů vyskytujících se ve volné přírodě. Studie ukazují, že housenice  působí jako imunoamfoterikum, je užitečná i lidem trpícím alergickým astmatem, sennou rýmou, Bürgerovou chorobou(onemocnění ledvin autoimunitní povahy). Je též užitečná pro lidi trpící degenerativním onemocněním ledvin

MNOŽSTVÍ: 90 kapslí, netto 55,8 g

SLOŽENÍ: Titrované betaglukany extraktu Housenice čínské firmy Aloha Medicinals Inc., protispékavé látky: oxid křemičitý, rostlinné kapsle: oxid titaničitý, oxid železnatý (Siderinova žluť)

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ: Doporučujeme užívat 1 kapsli 2x denně s dostatkem vody.

POZNÁMKY A VAROVÁNÍ: Nepřekračovat doporučené denní dávkování. Držet mimo dosah dětí do tří let věku. Neužívat během těhotenství, nepodávat dětem a neužívat po dlouhé období bez konzultace s lékařem. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu.

ZPŮSOB UCHOVÁNÍ: Uchovejte na chladném a suchém místě mimo zdroj tepla.

Průměrný obsah složek v denní dávce:

 

Složka

Denní dávka
(2 kapsle)

Housenice čínská  (Cordyceps sinensis)
Aloha Medicinals Inc.

1035 mg

 

Vegetariánský produkt, Vyrobeno z medicínských hub v bio kvalitě 100% Made in USA, USDA Bio certifikace


1 059,00 Kč  vč. DPH
dostupnost: skladem