Colostrum CLP

CLP Colostral Life Plus je kolostrum v cucavých tabletách. Je to jedinečný doplněk stravy z celé naší řady. V ústech se nechá volně  působit a rozpustit co nejdelší dobu.

K čemu slouží?

  • ochrana proti chřipce
  • přispívá k posílení imunity a posílení celkového zdraví
  • působí proti zánětům v krku

Jedinečný výrobek ve formě cucacích tablet obsahující bovinní kolostrum získané od vybraných krav krmených vybranou stravou na farmách v Kanadě a USA v prvních hodinách po narození mláděte. Tento výrobek je velmi účinný při  oslabení organismu, bolestí v krku, střevních potížích.

Kolostrum je první mateřské mléko vylučované savci po porodu, které v koncentrované formě obsahuje široké spektrum biologicky aktivních látek. Kritériem kvalitního kolostra je množství obohacených polypeptidů(PRP) a imunoglobulinů, především IgG a IgA. Probiotická bakterie Enterococcus faecium se ve střevě vyskytuje jako přirozená součást střevní mikroflóry, pomáhá rychleji osídlit střevní trakt v případech narušené přirozené střevní mikroflóry.

 

Složení:

1 tableta obsahuje: bovinní kolostrum(mléko) obsahující 4,5% PRP, 35% IgG a 1% IgA  - 531 mg, sacharóza 375 mg, plnidla: maltodextrin, mikrokrystalická celulóza, aromata: vanilka, jahoda, protispékavé látky: oxid křemičitý, stearát hořečnatý, probiotická bakterie Enterococcus faecium kmen SF-68(NCIMB 10415)

 

Doporučené dávkování:

děti a dospělí podle hmotnosti

do 25 kg

1 tableta/den

od 25-50 kg

2 tablety/den

od 50-75 kg

3 tablety/den

od 75-100 kg

4 tablety/den

 

 Cucavé tablety ve formě bonbonů udržovat co nejdéle v ústech a nechat zcela rozpustit. Účinné látky se pak dostávají do těla rychleji a snadněji sliznicí v ústech.

 Množství: 60 tablet k cucání, hmotnost obsahu 63,7 g


992,00 Kč  vč. DPH
dostupnost: skladem