Enzymflor 36 tb 18g

Jedinečný přípravek na bázi rostlinných výtažků ze zázvoru, ananasu, heřmánku, hořce, konguranga, který má zklidňující a regenerační účinky pro dobré trávení

Díky svému jedinečnému složení podporuje Enzymflor přirozené trávení, žaludeční funkce, působí proti křečím a zánětům trávicího ústrojí a může být užitečný v případě dyspepsie, gastritidy, nevolnosti a zánětlivého refluxu jícnu.

 


Vlastnosti jednotlivých složek:

·     Fermentovaný rýžový škrob: digestivum.

·     Lyofilizovaný plod papáji(mrazem sušený): usnadňuje trávení, protizánětlivý účinek.

·     Zázvor: digestivum, proti zánětu a nevolnosti.

·     Ananas: usnadňuje trávení, protizánětlivé účinky

·     Heřmánek: usnadňuje trávení a reguluje pohyblivost zažívacího traktu a peristaltiku střev, podporuje činnost žaludku a působí proti nadýmání.

·     Hořec: podporuje žaludek, je přírodním choleretikem a usnadňuje produkci žluči, má celkově příznivý účinek na trávení.

·     Kondurangová kůra: zklidňující účinek na žaludek.

 

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ: 1 kapsle 3x denně během jídla

MNOŽSTVÍ:  36 kapslí po 500mg

SLOŽENÍ: škrob z fermentované rýže, lyofilizovaný plod papáji (Carica papaya L.) (tit. 450 UP/g), sušený extrakt hlízy zázvoru (Zingiber officinale Roscoe) (tit. 5% v gingerolu), sušený extrakt plodu ananasu (Ananas comosus L.) (tit. 250GDU/g), sušený extrakt květu heřmánku (Matricaria camomilla L.), sušený extrakt kořene hořce (Gentiana lutea L.), kondurangová kůra (Marsdenia condurango Reich.), protispékavé látky: předželatinovaný kukuřičný škrob, stabilizovaná kyselina citrónová, uhličitan vápenatý, oxid křemičitý, stearan hořečnatý. Rostlinná kapsle: Hydroxypropylmethylcelulóza

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ: 1 kapsle 3x denně během jídla

Obsah rostlinných složek v denní dávce (3 kapsle):

škrob fermentované rýže

182mg

lyofilizovaná papája

182mg

sušený extrakt zázvoru

151mg

sušený extrakt ananasu

121mg

sušený extrakt heřmánku

121mg

sušený extrakt hořce

121mg

kondurangová kůra

61mg

POZNÁMKY A VAROVÁNÍ: Nepřekračovat doporučené denní dávkování. Držet mimo dosah dětí do tří let věku. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu.

ZPŮSOB UCHOVÁNÍ: Uchovejte na chladném a suchém místě mimo zdroj tepla a slunečního světla.

 

 


460,00 Kč  vč. DPH
dostupnost: skladem