Nevranil 40 tb.

Nevranil má díky vlastnostem svých složek neuroprotektivní učinky a tím působí především proti patologickým bolestem způsobených postižením periferní části (např. nervy na rukou a nohou) nebo centrální části (mozek, mícha) nervového systému nebo obou. Významně působí proti příznakům onemocnění nervového systému periferie jako karpálních tunelů, zánětu ischiatického nervu atd.

Doplněk stravy na základě L-acetyl Karnitinu, kyseliny lipoové, Karnosinu a vitamínu B, Vitamíny B1, B6 a B12 přispívají ke správnému fungování nervové soustavy.


Vlastnosti složek:

·       L-acetyl Karnitin: jako jedna ze složek mitochondrií usnadňuje L-acetyl Karnitin vstup Acetylkoenzymu A (acetyl-CoA) dovnitř mitochondrií během energetické oxidace tuků a zvyšuje tím produkci acetylcholinu.

·       Kyselina lipoová: obsahuje síru a je jedním z nejvýznamnějších antioxidantů a regenerátorů jako Glutathion, vitamín C a vitamín E. Je velmi dobře vstřebatelný skrze buněčnou membránu. Je rozpustný jak v tucích, tak ve vodě a působí antioxidačně uvnitř i vně buňky.

·       Karnosin: dipeptid získaný z kondenzační reakce beta-alaninu a L-histidinu. Má antioxidační a antiglykační účinky a působí proti stárnutí.

·       Vitamíny B: nenahraditelné pro růst a regeneraci nervového systému, mají analgetický účinek. Nedostatek těchto vitamínů vede k onemocnění nervového systému a v kombinaci s proteinem Amyloid Beta poškozuje nervový systém.

MNOŽSTVÍ: Netto: 56g, 40 tablet

SLOŽENÍ: L-acetyl karnitin, kyselina lipoová, osič účinné látky: silicifikovaná mikrokrystalická celulóza,  Karnosin, nosič účinné látky: fosforečnan vápenatý, rýžový škrob, sorbitol, protispékavé látky: rostlinný stearan hořečnatý, oxid křemičitý, vitamín B6 (pyridoxin), vitamín B1 (thiamin), vitamin B12 (kyanokobalamin).

POZNÁMKY A VAROVÁNÍ: Nepřekračovat doporučené denní dávkování. Držet mimo dosah dětí do tří let věku. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Pokud užíváte léky na snížení hladiny krevního cukru (srovnání hypoglykémie), konzultujte před prvním užitím tohoto doplňku stravy jeho případné užívání s lékařem.

ZPŮSOB UCHOVÁNÍ: Uchovejte na chladném a suchém místě mimo zdroj tepla a slunečního světla.

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ: Doporučujeme užívat 2 tablety denně.

Složka:

Ve 2 tabletách:

DDD:?

L- acetyl karnitin

1000 mg

 

Kyselina lipoová

600 mg

 

Karnosin

200 mg

 

Vitamin B6 (Pyridoxin)

9.5 mg

678,00 %

Vitamin B1 (Thiamin)

10 mg

909,00 %

Vitamín B12 (Kyanokobalamin)

16,2mcg

660,00 %

?Doporučené denní dávkování.


1 100,00 Kč  vč. DPH
dostupnost: skladem