V mé poradně nabízím tyto druhy poradenství

 1. Homeopatická celostní léčba – většina klientů si vybírá celostní léčbu z důvodu dlouhotrvajících chronických onemocnění. Celostní léčba pomáhá řešit hlavně chronická onemocnění tím, že léčí klienta jako celek a obnovuje jeho vitální sílu. Základní pohovor trvá asi 60-90 min, kdy diskutuji s klientem o jeho celkovém stavu, rodinné historii, emocionálních, mentálních a fyzických pocitech, a probíráme jeho symptomy mnohem hlouběji a detailněji. Dle obtížnosti případu tato léčba vyžaduje více trpělivosti.

 2. Homeopatická symptomatická léčba nebo-li akutní léčba - tato volba je pro klienty, kteří chtějí řešit nějaký akutní zdravotní problém a např. nechtějí nebo nemají čas vést základní pohovor jako u konstituční léčby. Zde trvá pohovor asi 20-30 minut. Tato léčba má jednu nevýhodu, že klient může často přicházet léčit opakující se akutní problémy, které sice vyléčí, ale nenavrátí rovnováhu organismu a tak může řešit akutní problémy stále.

 3. Autopatie – tuto léčbu většinou volí ti klienti, kteří mají dlouhodobé chronické problémy, a lze použít jako součást homeopatické léčby nebo samostatně. Základní pohovor trvá asi 60-90 min, kdy diskutuji s klientem o jeho celkovém stavu, rodinné historii, emocionálních, mentálních a fyzických pocitech, a probíráme jeho symptomy mnohem hlouběji a detailněji.

 4. Relaxační terapie – tuto terapii volí klienti, kteří se chtějí uvolnit, odpočinout si od každodenního shonu, na chvíli ztratit pojem o čase a všedních starostech. Jedná se o cca 30-60 min. terapii, kdy za poslechu příjemné relaxační hudby aplikuji léčebnou metodu baňkování na příslušné meridiánové dráhy na základě popsaných potíží klienta. Působením baněk dojde k uvolnění blokád organismu, odstranění zevních patogenních činitelů jako je vítr a chlad, harmonizaci toku energie a nastavení správné rovnováhy těla. Tuto terapii by klient neměl absolvovat např. před odjezdem na dovolenou k moři, protože baňky zanechávají stopy na kůži, které se mohou vstřebávat i několik dní

Co se děje během homeopatického pohovoru

První návštěva u mne zpravidla trvá jednu až dvě hodiny. Během návštěvy vedu pohovor s klientem, ve kterém zjišťuji zdravotní historii klienta  a snažím se zjistit celý obrázek o klientovi, jak na mentální, emocionální, tak fyzické úrovni. Homeopatický lék pak zpravidla navrhnu na základě komplexních informací o klientovi.

Další návštěva záleží na osobní domluvě a potřebě klienta, obvykle po 4-6 týdnech. Tato návštěva již trvá 30-60 minut dle závažnosti případu. V případě jakýchkoliv dotazů týkajících se klienta nebo konzultace spojené s výběrem homeopatického léku lze řešit také pomocí e-mailu.

Ceník služeb

 1. Homeopatická celostní léčba – první konzultace: 1 300 Kč (v ceně je zahrnuta osobní konzultace trvající 60-90 min., následná analýza a návrh léčby)
 2. Kontrola: 200-800 Kč (dle časové náročnosti)
 3. Konzultace telefonická nebo e-mailem: - pro klienty, kteří absolvovali první konzultaci a jsou v průběhu terapie, jsou konzultace k probíhající léčbě zdarma.
 4. Homeopatická akutní léčba: 150-400 Kč (v ceně je zahrnuta telefonická nebo osobní konzultace v případě akutního problému či onemocnění)
 5. Relaxační terapie: 700 Kč (doba 40-60 min)

 

 

Můžete si rovněž objednat dárkové poukazy na tyto služby:

 • Vstupní homeopatická konzultace
 • Relaxační terapie